Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21496
Stary 14.03.2014, 13:39
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Teraz będzie wałkowanie tematu bo Dudka zjadł kebaba i mu nie wolno,czego nie było najeżdżania na Małego jak wp...ał kebaby aż mu się uszy trzęsły? jeden kebab raz na jakieś czas nie jest złem.To zakażmy też jedzenia sałatki jarzynowej bo z majonezem to bomba kaloryczna Piłkarze są dorośli i nie można im zabraniać



P.s czekać tylko aż wesz(L)o podłapie temat
No Mały to Mały on mógł, a Darek to nie Mały
A kebab raz na jakiś czas nie jest zły, chociaż kalorii ma dużo.
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując