wojtas87 napisał(a):

|
prawo ma zabraniać czegoś co jest niebezpieczne. Odpalenie racy jest prawie bezpieczne ale już rzucanie nimi po innych przyznaj, że może sprawić problem
|
Auto stojące na parkingu nikogo raczej nie zabije, ale już z kierowcą za kierownicą i w trakcie jazdy może (przyznaj) sprawić problem, np. zabić.
Absurdalność niektórych opinii w tym temacie jest tak wysoka, że szanujący swoją inteligencję człowiek w ogóle nie powinien podejmować z nimi polemiki.