Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3116
Stary 14.03.2014, 13:30
wojtas87 napisał(a):Wyświetl post
prawo ma zabraniać czegoś co jest niebezpieczne. Odpalenie racy jest prawie bezpieczne ale już rzucanie nimi po innych przyznaj, że może sprawić problem
Auto stojące na parkingu nikogo raczej nie zabije, ale już z kierowcą za kierownicą i w trakcie jazdy może (przyznaj) sprawić problem, np. zabić.

Absurdalność niektórych opinii w tym temacie jest tak wysoka, że szanujący swoją inteligencję człowiek w ogóle nie powinien podejmować z nimi polemiki.
Odpowiedz cytując