Gwiaździsty napisał(a):

|
A dla tych co lubią machac flagami lub szalikami przemarsz przez miasto w trakcie Wianków żeby sobie pomachali jak we Włoszech. Dla śpiewających na stadionie przesiadka na Błonia na koncerty muzyczne, gdzie będa mogli pośpiewać a dla kiełbasiarzy (wyznawców kiełbachy", tez na Błoniach wielkie grillowanie, gdzie Okrasa zaznajomiłby ich z tajnikami pieczenia kiełbasy. Stadion zaś stanie się świątynią ciszy, gdzie bedzie można w spokoju pomedytować ogladajac popisy kopaczy.
|
jak ktoś chce oglądać piłkarzy to ogląda na C+ lige angielska
ogólnie to stadiony powinny zostać zburzone by nie dawac możliwości tym bandytom którzy to
okradają skarb państwa, oddają dobra narodowe, zabijają ludzi, podpalają, gwałcą, kradną zapalają race