Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3113
Stary 14.03.2014, 12:35
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
A dla tych co lubią machac flagami lub szalikami przemarsz przez miasto w trakcie Wianków żeby sobie pomachali jak we Włoszech. Dla śpiewających na stadionie przesiadka na Błonia na koncerty muzyczne, gdzie będa mogli pośpiewać a dla kiełbasiarzy (wyznawców kiełbachy", tez na Błoniach wielkie grillowanie, gdzie Okrasa zaznajomiłby ich z tajnikami pieczenia kiełbasy. Stadion zaś stanie się świątynią ciszy, gdzie bedzie można w spokoju pomedytować ogladajac popisy kopaczy.
jak ktoś chce oglądać piłkarzy to ogląda na C+ lige angielska

ogólnie to stadiony powinny zostać zburzone by nie dawac możliwości tym bandytom którzy to okradają skarb państwa, oddają dobra narodowe, zabijają ludzi, podpalają, gwałcą, kradną zapalają race
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując