CH. napisał(a):

|
Nie masz dowodow na to, ze SKWK odpalilo race wiec nie bluznij.
|
nie mam ale jakoś ciężko mi uwierzyć że zrobili to prowokatorzy z Kałuży, ponadto .... przecież wszyscy mówią ze to był protest w temacie złotóweczke ... hipokryzja ?
CH. napisał(a):

|
Przypominam, ze SKWK zawiesilo dzialanosc stadionowa jeszcze przed meczem Derbowym.
|


?
CH. napisał(a):

|
I nie przeinaczaj.. bo umowa byla gotowa, ktora potem Bednasz sfalszowal i szukal frajerow.
|
Nie sfałszował tylko zmienił "pod siebie" ... co z reszta było głupie i naiwne ( o tym juz pisałem) ....
CH. napisał(a):

|
Od gwarantowania spokoju jest ochrona, na ktora Bednarz wydaje kilkaset tysiecy zlotych.
|
Kpisz ?
Jaka ochrona wyłapie wszystkie race

? cały dzień byś wchodził na stadion
CH. napisał(a):

|
A kasa nie idzie z klubowej kasy, tylko od kibicow (bilet drozeje o zlotowke)
|
A gdzie ja napisałem ze z klubowej ? Klub tu miał działać jak urząd skarbowy ...