Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3103
Stary 14.03.2014, 11:00
CH. napisał(a):Wyświetl post
Nie masz dowodow na to, ze SKWK odpalilo race wiec nie bluznij.
nie mam ale jakoś ciężko mi uwierzyć że zrobili to prowokatorzy z Kałuży, ponadto .... przecież wszyscy mówią ze to był protest w temacie złotóweczke ... hipokryzja ?
CH. napisał(a):Wyświetl post
Przypominam, ze SKWK zawiesilo dzialanosc stadionowa jeszcze przed meczem Derbowym.
?

CH. napisał(a):Wyświetl post
I nie przeinaczaj.. bo umowa byla gotowa, ktora potem Bednasz sfalszowal i szukal frajerow.
Nie sfałszował tylko zmienił "pod siebie" ... co z reszta było głupie i naiwne ( o tym juz pisałem) ....

CH. napisał(a):Wyświetl post
Od gwarantowania spokoju jest ochrona, na ktora Bednarz wydaje kilkaset tysiecy zlotych.
Kpisz ?
Jaka ochrona wyłapie wszystkie race ? cały dzień byś wchodził na stadion

CH. napisał(a):Wyświetl post
A kasa nie idzie z klubowej kasy, tylko od kibicow (bilet drozeje o zlotowke)
A gdzie ja napisałem ze z klubowej ? Klub tu miał działać jak urząd skarbowy ...
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując