|
Nurtuje mnie jedno . Jakos mi sie wydaje ze zdecydowana większość kibicow ktorzy byli na stadionie na ktorym byly race to byli tymi racami zafascynowani . Skąd tu tyle ludzi dojebu...ych sie do rac...
Mecz z Lechem - setki zimnych ogni leci na sektor A - czy ktos ucierpial?
Standard nawala w wypchane G , z G leci odbitka itd. Czy ktos ucierpial?
Wyjazd na Widzew i wymiana z miejscowymi kilkunastoma racami ... czy ktos ucierpial ? Takich przykladow dziesiatki moge podac .
Akcja z racami bardzo dobra , robiac kogos w bambuko trzeba spodziewac sie odwetu .
Akcja z racami z Ruchem - mistrzostwo swiata , szkoda tylko ze tak malo wpadlo ...
|