Wyświetl pojedynczy post
jerry.lii.lewis
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: u mnie tyle cierpliwości??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3090
Stary 14.03.2014, 08:43
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
zacytuje klasyka: kim Ty ....a jesteś ?

Jakie ustawki ? Ty z dziennikarzami się na rozumy pozamieniałeś ? Ustawki to może masz w Łodzi, może w Warszawie, może gdzie indziej, ale nie tutaj. O jakich ustawkach Ty piszesz, tzn. bredzisz...
myślisz, że On (jerry.coś tam..) bywa 2 razy w miesiącu na meczu ? Ja myślę, że bywa 2 razy do roku... i to założenie bardzo optymistyczne. Bo może być tak, że nie bywa wcale, jest dziennikarzyną, policjantem lub po prostu żydem...
Nie wysilaj się dominiczku próbami obrażania mnie, bo ci żyłka pęknie. Do obrażenia kogoś potrzebny jest intelekt, a nie poszczekiwanie takie. No i - jaki cytujący taki "klasyk" - toś se "mentora" na swoim poziomie wybrał
A pytam bo wciąż, mimo że dobrze pamiętam czasy kiedy po Szewskiej nie było bezpiecznie z szalem chodzić, trudno mi uwierzyć, że takie plemienno - troglodyckie zwyczaje ktoś "wartościami" jest wstanie nazwać.
No chyba, że robi to ktoś poziomem zbliżony do dominiczka z czyżyn, tylko jak on się pisać nauczył
Odpowiedz cytując