domin_czyzyny napisał(a):

zacytuje klasyka: kim Ty ....a jesteś ?
Jakie ustawki ? Ty z dziennikarzami się na rozumy pozamieniałeś ? Ustawki to może masz w Łodzi, może w Warszawie, może gdzie indziej, ale nie tutaj. O jakich ustawkach Ty piszesz, tzn. bredzisz...
myślisz, że On (jerry.coś tam..) bywa 2 razy w miesiącu na meczu ? Ja myślę, że bywa 2 razy do roku... i to założenie bardzo optymistyczne. Bo może być tak, że nie bywa wcale, jest dziennikarzyną, policjantem lub po prostu żydem...
|
Nie wysilaj się dominiczku próbami obrażania mnie, bo ci żyłka pęknie. Do obrażenia kogoś potrzebny jest intelekt, a nie poszczekiwanie takie. No i - jaki cytujący taki "klasyk" - toś se "mentora" na swoim poziomie wybrał

A pytam bo wciąż, mimo że dobrze pamiętam czasy kiedy po Szewskiej nie było bezpiecznie z szalem chodzić, trudno mi uwierzyć, że takie plemienno - troglodyckie zwyczaje ktoś "wartościami" jest wstanie nazwać.
No chyba, że robi to ktoś poziomem zbliżony do dominiczka z czyżyn, tylko jak on się pisać nauczył

