Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1724
Stary 13.03.2014, 23:52
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Ja po 1km po miękkiej trawie czuje ból - więc kupa.

Na rowerze jeżdżę - ja mam mikro pęknięcia - chondromalacja rzepki - franca się nie chce jakoś odbudować a już też różne prochy jadłem. Odpukać na rowerze, nartach, rolkach mogę zapieprzać.
Współczuję. Wiem cos o o tym bo oba miałem skręcone jeszcz lata temu w liceum,w tym lewe 2x i artroskopia.

Bieganie super sprawa. Pamiętam jak człowiek jeszcze w szkołach jak miał przebiec kilometr to szło sie porzygać.
A teraz to mp3 załączone i nie wiesz kiedy Ci czas zleci.
Basen to samo,może nie gubi się aż tak wagi jak przy bieganiu ale zajebiście rzeźbi sylwetkę i nerwy łagodzi po robocie.

Co do siłowni-to jak jeszcze zdrowotnie mogłem się bawic w ciężary to wiem,że najlepiej po.......ić wszystie eksklusiv miejsca jak pure,jakies platinum czy inne.
Najlepiej się ćwiczy na chamskiej siłowni na wolnych cieżarach,a nie maszynach z nasa
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 14.03.2014 o godz. 00:05.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując