Wyświetl pojedynczy post
koniak
Senior Member
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3081
Stary 13.03.2014, 22:47
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Bez wiedzy i zgody Cupiała nie dzieje się absolutnie nic w tym klubie, wiec proszę Was...
Nie bądźcie tacy naiwni.
Tego samego Cupiała, który w jednym z nielicznych udzielonych wywiadów parę lat temu powiedział, iż ostatnie czego chcę to konflikt z kibicami, czy tego który po zamknięciu fabryki w Ożarowie nie wiedział dokąd spierd.... ?

Sorry, ale jeszcze jakaś logika istnieje na tym świecie.

W zasadzie trzeba jeszcze odróżnić w tym przypadku dwie rzeczy: wiedza a przyzwolenie, żeby nie było niedomówień
Powód: .
Ostatnio edytowane przez koniak : 13.03.2014 o godz. 22:51.
Odpowiedz cytując