Pablo84 napisał(a):

Bez wiedzy i zgody Cupiała nie dzieje się absolutnie nic w tym klubie, wiec proszę Was...
Nie bądźcie tacy naiwni.
|
Tego samego Cupiała, który w jednym z nielicznych udzielonych wywiadów parę lat temu powiedział, iż ostatnie czego chcę to konflikt z kibicami, czy tego który po zamknięciu fabryki w Ożarowie nie wiedział dokąd spierd.... ?
Sorry, ale jeszcze jakaś logika istnieje na tym świecie.
W zasadzie trzeba jeszcze odróżnić w tym przypadku dwie rzeczy: wiedza a przyzwolenie, żeby nie było niedomówień