|
do godziny 16 znośnie jeśli chodzi o ilość osób, po 17 już gorzej
atmosfera w porządku, sprzęt raczej najwyższej klasy, ogólnie strasznie dużo tego jest, zdecydowanie polecam, jak chcesz wiecej szczegolow to priv
aaaaa i pierwszy trening za free, także sam mozesz zobaczyc jak wygląda bez kosztów
Powód: .
Ostatnio edytowane przez GonzoNS : 13.03.2014 o godz. 21:23.
|