|
Czy Wy ku.wa nic nie rozumiecie? W du.ę możecie sobie wsadzić ideologię, celem walki rządzących z "kibolami" jest likwidacja w 100% tego co w chwili obecnej nazywane "ruchem kibicowskim". Od tej pory będzie polityka "0%" ale to "0%" ustępstw. Zapomnijcie o negocjacjach z kimkolwiek. Prawo będzie EGZEKWOWANE i nie ma zmiłuj.
|