Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1717
Stary 13.03.2014, 20:02
Ale których stawów ?

Ja np. mam lekką wadę kolan i żeby je wzmacniać, rehabilitant (ortopeda) zaleca ćwiczenia stacjonarne - bieganiem jeszcze bym sobie rozpieprzył.


A ogólnie pływanie jest dobre na wszystko - od stóp do głowy
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując