WISŁAZWE napisał(a):

Panowie czy ktoś jest biegły tutaj w sprawach prawnych?
Ja wiem, że zapis w regulaminie karnetów mówi, że Wisła nie przewiduje zwrotów karnetów, ale czy w związku z brakiem podstawy prawnej o niewpuszczeniu mnie na mecz Wisła Kraków - Ruch Chorzów, mogę domagać się zwrotu całości pieniędzy?
Jest jakiś punkt mówiący o niezgodności ''towaru'' z opisem albo o niewywiązywaniu się z umowy przez Wisłę Kraków S.A?
Pytam z ciekawości
|
z czystej ciekawości można zadzwonić i zapytać
http://www.federacja-konsumentow.org...0-007-707.html
sam jestem bardzo ciekaw odpowiedzi
mnie też nurtuje czy można wycofać swoje dane( w tym zdjęcie) z bazy kibiców Wisły ?