Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26138
Stary 13.03.2014, 16:39
Niech Amerykanie rzucą ten gaz na Europę to KGB-wiec zacznie inaczej śpiewać. Zreszta po raz kolejny jedyna nadzieja w USA bo europedały do nieczego nie są zdolne. Chociaż ten mocno opalony też jakiś taki ciotowaty. Ogromny brak Roniego.