Wyświetl pojedynczy post
sanderuss
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2006
Skąd: Medway

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3053
Stary 13.03.2014, 16:28
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Argument trochę słaby. Czy woda jest lepsza niż wódka? Nie. Dawniej ludzie śmiali się mówiąc 'kto kupi wodę w sklepie jak ma w kranie', a teraz pewnie wody w lato sprzedaje się jej więcej niż wódki. Ergo - produkt ktoś kupi, tyle że kupią go inniw innych ilościach - pewnie mniejszych. Ci co lubią emocje jakie daje wódka przerzucą się na coś innego. Oczywiście ze szkodą dla wódki i imprezy.

Trzeba kompromisu, bo nawet w IV lidze grając pod egidą TS'u sytuacja się nie zmieni.
Wez szerszy obraz: Owszem znajda sie chetni na zakup takiego towaru, chocby na "moim podworku" widac na przykladzie Arsenalu czy ManU. Wojenka rzadu z kibicami jest wojna z najsilniejsza grupa spoleczna ktorej wladza nie umie kontrolowac. I owszem jest silne medialne parcie w tym kierunku ale chetni na zakup "nowego towaru" mysla raczej w kategorii "miliony much nie moga sie mylic", zindoktrynowani przez wiodace media. Wiec nie koniecznie zamiana tego towaru na "nowa wersje" moze wyjsc na dobre w dluzszym okresie bo po zlikwidowaniu wszelkich przejawow wykazywania jakichkolwiek emocji wladza wychoduje sobie narod baranow. Tego chcecie?
Odpowiedz cytując