Wyświetl pojedynczy post
jerry.lii.lewis
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: u mnie tyle cierpliwości??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3049
Stary 13.03.2014, 16:03
SkMk napisał(a):Wyświetl post
Czy zarobił, czy nie to temat na odrębną dyskusję. Swoje odpokutował, żałował tego co zrobił i stara się oddać Wiśle to co jej kiedyś zabrał. Ja nie chcę go oceniać, bo jednak to gość, który narażał swoje życie dla pewnych wartości i był jednym z tych nielicznych, którzy potrafili postawić się żydom, co wtedy było aktem zajebistej odwagi. Gdyby on i jemu podobni w pewnym czasie nie zareagowali to dziś chodzilibyśmy pewnie na Kałuży (mówię o ludziach w moim wieku). Ja go za to szanuję, ktoś może mieć odmienne zdanie i ok. To, że te trybuny tak dziś wyglądają, że powstają grafy, że ludzie z Prądnikow, Olszy, czy Kurdwanowa jeżdżą na Wisłę to też ma on w tym pewien udział.
Napisz mi tylko, bo nie chcę źle zinterpretować tego fragmentu -> piszesz tu o jego udziale w ustawkach
Odpowiedz cytując