element napisał(a):

Ty jesteś dziecinny.
Henryk Reyman z Władkiem Kowalskim w 1921 r. napie.rdolili graczy Ujpestu przez co Wisła została wykluczona z gry na długi czas, musiała zapłacić karę finansową, a oni sami mieli sprawy karne.
I ustalmy jedno - jeśli Ty nie pomagasz TS-owi (co jest pewne) to nie masz prawa głosu.
Zrób dla tego klubu chociaż 2% tego co Misiek to będziesz fajnym kibicem.
Rzadko zabierasz głos i dobrze.. bo jak już zabierzesz to głowa boli.
|
Co to ma być za porównanie? Henryk Reyman? Do legendy?!
Tobie się już chyba zupełnie sufit na łeb spadł.