Wyświetl pojedynczy post
SkMk
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: stamtąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3041
Stary 13.03.2014, 14:36
BigLeb napisał(a):Wyświetl post
Czyli uważasz, że Misiek zarobił tyle dla TS, że niejako zrekompensował straty finansowe i wizerunkowe jakie poniosła SA przez jego pożałowania godny wybryk z nożem?
On nie ma szansy tych strat odrobić do końca swego marnego żywota i każdy kibic, który nie przyczynił się do takich strat jest o 1906% fajniejszy od niego.
Czy zarobił, czy nie to temat na odrębną dyskusję. Swoje odpokutował, żałował tego co zrobił i stara się oddać Wiśle to co jej kiedyś zabrał. Ja nie chcę go oceniać, bo jednak to gość, który narażał swoje życie dla pewnych wartości i był jednym z tych nielicznych, którzy potrafili postawić się żydom, co wtedy było aktem zajebistej odwagi. Gdyby on i jemu podobni w pewnym czasie nie zareagowali to dziś chodzilibyśmy pewnie na Kałuży (mówię o ludziach w moim wieku). Ja go za to szanuję, ktoś może mieć odmienne zdanie i ok. To, że te trybuny tak dziś wyglądają, że powstają grafy, że ludzie z Prądnikow, Olszy, czy Kurdwanowa jeżdżą na Wisłę to też ma on w tym pewien udział.
Ostatnio edytowane przez SkMk : 13.03.2014 o godz. 14:48.
W życiu ważne są tylko chwile...
Odpowiedz cytując