|
Senior Member
Offline
|
#3040

13.03.2014, 14:35
|
SKWK:
Cytat:
Zachęcamy do zapoznania się z naszym zdaniem.
W ostatnich dniach jesteśmy świadkami ogromnej manipulacji medialnej, którą dokonują różnego rodzaju gazety i portale internetowe. Są one nieobiektywne, wysłuchują tylko i wyłącznie jednej strony, nie zwracają uwagi na szerszy kontekst całej sytuacji.
Tak jak pisaliśmy w oświadczeniu nie wywieramy żadnego nacisku na kibiców i decyzję w sprawie pójścia na mecz zostawiamy w gestii każdego z fanów indywidualnie. Mając na uwadze dobro wiślackich kibiców sugerujemy, aby każdy kupujący bilet na spotkanie zażądał od sprzedających wejściówki pisemnego oświadczenia od prezesa Bednarza, że jego dane osobowe nie zostaną przekazane innym niż klub organom. Jak wynika z naszych informacji nie zawsze one pozostawały tylko w klubowym systemie.
|
Wklejam bo nie było!
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★
✪✪✪✪ ✰✰✰✰
|
|