Puste C załatwi zwolnienie Bednarza, bądź jego odsunięcie od prezesowania
Zwolnienie Bednarza spwooduje zatrudnienie na funkcji prezesa kogoś, kto potrafi rozmawiać z kibicami a nie traktować ich jak zwykłe szmaty. Być może będzie to T. Czerwiński.
Ktoś kto będzie kibiców traktował jak normalnych ludzi, doprowadzi, że pyty nie będą stały pod sektorem i na sektorze.
Jak ktoś myślał, że jakieś race ktoś, kiedyś chciał zalegalizować, to się z deczka grubo pomylił

Zapomnijcie o zalegalizowanych racach.
Już Ekstraklasa mówiła w grudniu pewne rzeczy teraz robi coś całkiem innego. Rudy z Pzpnu robi dokładnie to samo. Zwyczajnie chodziło mu o przychylność kibiców.
Raczej się skupmy na tym, żeby Bednarza wysłać tam, gdzie jego naturalne miejsce czyli Łazienkowska 3. Może w końcu ktoś wejdzie po rozum do głowy w tym klubie.
Już to przerabialiśmy ze dwa razy i jakoś żyjemy daje, ciągniemy ten wuzek. Spokojnie to jest tylko prężenie muskułów które gówno da. Należy twardo się temu przeciwstawić, bo tak naprawdę, tym wszystkim decydentom chodzi o nas, bo bez nas ta ekstraklasa nie istnieje i nikomu się nie opłaca. Chyba, że o 13 w sobotę...