Wyświetl pojedynczy post
BigLeb
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3034
Stary 13.03.2014, 13:54
element napisał(a):Wyświetl post
I ustalmy jedno - jeśli Ty nie pomagasz TS-owi (co jest pewne) to nie masz prawa głosu.
Zrób dla tego klubu chociaż 2% tego co Misiek to będziesz fajnym kibicem.
Rzadko zabierasz głos i dobrze.. bo jak już zabierzesz to głowa boli.
Czyli uważasz, że Misiek zarobił tyle dla TS, że niejako zrekompensował straty finansowe i wizerunkowe jakie poniosła SA przez jego pożałowania godny wybryk z nożem?
On nie ma szansy tych strat odrobić do końca swego marnego żywota i każdy kibic, który nie przyczynił się do takich strat jest o 1906% fajniejszy od niego.
Odpowiedz cytując