element napisał(a):

I ustalmy jedno - jeśli Ty nie pomagasz TS-owi (co jest pewne) to nie masz prawa głosu.
Zrób dla tego klubu chociaż 2% tego co Misiek to będziesz fajnym kibicem.
Rzadko zabierasz głos i dobrze.. bo jak już zabierzesz to głowa boli.
|
Czyli uważasz, że Misiek zarobił tyle dla TS, że niejako zrekompensował straty finansowe i wizerunkowe jakie poniosła SA przez jego pożałowania godny wybryk z nożem?
On nie ma szansy tych strat odrobić do końca swego marnego żywota i każdy kibic, który nie przyczynił się do takich strat jest o 1906% fajniejszy od niego.