|
Ta rezolucja UE to śmiech na sali. Pomijając fakt że im zajęło ponad 2 miesiące spłodzenie takiego gniota to nic z tego nie wynika:
stanowczo potępia rosyjski akt agresji - co z tego ze potępia, ja też potępiam i moje słowo znaczy tyle samo co słowo UE
referendum w sprawie przyłączenia się Krymu do Federacji Rosyjskiej będzie uznane za bezprawne - znowu, co to zmieni że uzna za bezprawne? Putin dostanie zawału, czy może zniknie węgiel z kopalni?
UE musi podwoić swoje wysiłki - na razie gówno UE zrobiła więc nie ma co podwajać czegoś czego nie ma - o ile pamiętam z matematyki 0 * gówno = 0
Jedyny punkt:
embargo na broń oraz produkty i technologie podwójnego zastosowania - ma sens jeśli kiedykolwiek zostanie zrealizowany - już widzę jak żabojady oleją budowę kolejnego statku dla ruskich za ponad 1 mld ojro
Przecież to takie puste i bez pokrycia deklaracje że jedynie co Putin może to umrzeć ze śmiechu czytając to.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|