Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26128
Stary 13.03.2014, 13:48
Ta rezolucja UE to śmiech na sali. Pomijając fakt że im zajęło ponad 2 miesiące spłodzenie takiego gniota to nic z tego nie wynika:

stanowczo potępia rosyjski akt agresji - co z tego ze potępia, ja też potępiam i moje słowo znaczy tyle samo co słowo UE

referendum w sprawie przyłączenia się Krymu do Federacji Rosyjskiej będzie uznane za bezprawne - znowu, co to zmieni że uzna za bezprawne? Putin dostanie zawału, czy może zniknie węgiel z kopalni?

UE musi podwoić swoje wysiłki - na razie gówno UE zrobiła więc nie ma co podwajać czegoś czego nie ma - o ile pamiętam z matematyki 0 * gówno = 0


Jedyny punkt:

embargo na broń oraz produkty i technologie podwójnego zastosowania - ma sens jeśli kiedykolwiek zostanie zrealizowany - już widzę jak żabojady oleją budowę kolejnego statku dla ruskich za ponad 1 mld ojro


Przecież to takie puste i bez pokrycia deklaracje że jedynie co Putin może to umrzeć ze śmiechu czytając to.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE