Wyświetl pojedynczy post
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3031
Stary 13.03.2014, 13:24
Ty jesteś dziecinny.
Bo jak media oskarżasz kogoś choć nie masz na to żadnych dowodów.
To co on robił i jak wygląda jego życie prywatne to jego sprawa.
Bogusław Cupiał oskarżony o przywłaszczenie 67 milionów złotych jest właścicielem klubu piłkarskiego.
Twoim tokiem rozumowania jest to nienormalne i co ten Cupiał w ogóle tu robi, nie?

Byłeś Ty w ogóle w sekcji TSW? wiesz jak ona wygląda, kto tam trenuje, kim są trenerzy?
Trenuje tam ponad 300 osób (dzieciaki, dorośli, mężczyzni, kobiety), a trenerami są profesjonalni zawodnicy, których można czasem oglądać na galach Polsat Sport. Nie, nie wiszą na ścianach noże i nikt nie bije się pałkami pokrytymi gwoździami.
Na siłownie chodzić nie można, trenować sportów walki nie można bo nas wyzwą od bandytów.
Najlepiej cuchnąć na kanapie i zbijać bąki.
Teraz się okazało, że do restauracji nam chodzić nie wolno.

Media pewnie chcą, żebyśmy sobie otworzyli sklep filatelistyczny, w którym będziemy wymieniać się znaczkami.


Henryk Reyman z Władkiem Kowalskim w 1921 r. napie.rdolili graczy Ujpestu przez co Wisła została wykluczona z gry na długi czas, musiała zapłacić karę finansową, a oni sami mieli sprawy karne.

I ustalmy jedno - jeśli Ty nie pomagasz TS-owi (co jest pewne) to nie masz prawa głosu.
Zrób dla tego klubu chociaż 2% tego co Misiek to będziesz fajnym kibicem.
Rzadko zabierasz głos i dobrze.. bo jak już zabierzesz to głowa boli.
Ostatnio edytowane przez element : 13.03.2014 o godz. 13:39.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
Odpowiedz cytując