|
No to Bednarz chyba wbił gwóżdz do trumny . Przynajmniej nie bedzie na Cupiała że zwija manele...
Ja ramię w ramie jestem w stanie iść z żydem przeciwko POlicji, natomiast stania obok nich sobie nawet niewyobrażam.
Klimat Bednarza to zdecydownanie nie mój świat, brzydzę sie takimi wartościami i nie będę dokładał się do zwalczania braci po szalu !
Ja ....a mam zasady panie szumowino Bednarz! Przyjdzie taki dzień że spakujemy do czarnego wora i wywieziemy na taczkach szkodnika .
Ostatnio edytowane przez SharksiK : 13.03.2014 o godz. 12:42.
|