Wyświetl pojedynczy post
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3026
Stary 13.03.2014, 12:23
a prawda taka że na dół C3 nigdy nie zejdą bo się boją.

Jak wyłowią to gościa który tak jak piszesz źle kubek postawił i później kubek zaatakował policjanta na służbie.

Już widzę te prowokacje "a teren pod sektorem C będzie patrolowany przez umundurowanych policjantów". To jest kpina! Czemu to ma służyć?

Czy jest jakaś gazeta która tych prężnych stróżów prawa zapyta gdzie są zatrzymani, rozpoznani lub cokolwiek z sobotniego wieczora? Na czym polegała całą ich praca skoro wiedzieli 3 godziny wcześniej a i tak do tego dopuścili? Po co im więcej uprawnień jak z dostępnych nie umieją korzystać... Może czas skończyć .......ić w gazetach jakieś smętne frazesy a zacząć pracować? Ja wiem że prościej dziennikarza znaleźć i dać mu trochę treści niż cokolwiek pożytecznego zrobić ale bądźmy poważni.

Najlepsza beka będzie z nich jak już będą na trybunie a piro i tak poleci To by było piękne
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując