a prawda taka że na dół C3 nigdy nie zejdą bo się boją.
Jak wyłowią to gościa który tak jak piszesz źle kubek postawił i później kubek zaatakował policjanta na służbie.
Już widzę te prowokacje "a teren pod sektorem C będzie patrolowany przez umundurowanych policjantów". To jest kpina! Czemu to ma służyć?
Czy jest jakaś gazeta która tych prężnych stróżów prawa zapyta gdzie są zatrzymani, rozpoznani lub cokolwiek z sobotniego wieczora? Na czym polegała całą ich praca skoro wiedzieli 3 godziny wcześniej a i tak do tego dopuścili? Po co im więcej uprawnień jak z dostępnych nie umieją korzystać... Może czas skończyć .......ić w gazetach jakieś smętne frazesy a zacząć pracować? Ja wiem że prościej dziennikarza znaleźć i dać mu trochę treści niż cokolwiek pożytecznego zrobić ale bądźmy poważni.
Najlepsza beka będzie z nich jak już będą na trybunie a piro i tak poleci

To by było piękne
