Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3025
Stary 13.03.2014, 12:20
Przeciez konsekwencje wrzucania rac na murawe lub w szczegolnosci obrzucanie stadionu racami byly jasne do przewidzenia. Nie wiem skad to zdziwienie. To ze ktos sobie wymyslil ze jak bedzie rzucac racami to je zalegalizuja to nie znaczy ze doroslym swiecie tak się zalatwia takie sprawy.

Niestety, wszystko idzie w zla strone, ale przekrzykiwanie się kto zaczal (wedlug mnie wiecej w tym winy SKWK bo nawet jesli faktycznie Bednarz wytarl sobie morde szmata i wycofal się ze swoich postanowien to SKWK jednak rozpoczelo otwarta wojne, w dodatku lamiac prawo) nic w tej sytuacji nie da.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując