Wyświetl pojedynczy post
JacobCFC
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21494
Stary 13.03.2014, 09:09
Z PS:

Cytat:
– Rozmawiamy od listopada i na razie nic. Staram się nie zaprzątać sobie tym głowy – mówi Miśkiewicz.

A jednak piłkarz teraz może opuścić klub z ul. Reymonta. – Wisła wciąż nie rozwiązała pewnego problemu związanego z jego transferem do Krakowa. Na rozwiązanie tej kwestii czekamy już blisko dwa lata – mówi Di Carlo. Bez tego nie będzie nowej umowy.

Miśkiewicz oczekuje podwyżki. W ciągu dwóch lat zrobił bardzo duży postęp. – Jestem pod wrażeniem, że sytuacja związana z kontraktem nie wpływa na jego grę. Próbujemy się porozumieć, ale rozbieżności wciąż istnieją – mówi prezes Wisły Jacek Bednarz.
Bednarz zamiast prowadzić wojny z kibicami zająłby się kontraktami graczy, bo w końcu obudzimy się z palcem w dupie.
Odpowiedz cytując