Gwiaździsty napisał(a):

|
Jak sie wpier...la w tematy nie związane z trenowaniem a tym bardziej pomagając torpedować umowę Zarządu z SKWK, czym ma swój udział w obecnej sytuacji na trybunach to należy mu się mocny kop w dupę od każdego kibica Wisły jakiego spotka na mieście.
|
Masz pełną rację, ale taki typ. Byłoby najlepiej gdyby mu Boguś przemówił do rozumu, że ma się tylko i wyłącznie skupić na drużynie to by było git.