|
Mam nadzieję, że jak sprawa ucichnie po wyborach do europarlamentu czyli w końcu maja (bo teraz media i policja muszą bić kibola aby partia Tuska je wygrała) to osoby tak zasłużone dla Wisły przemyślą wszystko na spokojnie i wrócą z powrotem na pełnione funkcje. Za żadne skarby nie wolno się poddawać i robic dobrze parchowi, bo tylko on sie cieszy z tego.
|