huberix napisał(a):

|
Myślę, że powinniśmy zostawić Smudę w spokoju. Taki ma charakter. Bednarz i Pilch out, ale Smuda ma inny świat. On jest od trenowania, a jego ''poboczne''(?) zachowania należy traktować z przymrużeniem oka.
|
Dopóki są wyniki jestem tego samego zdania. Tym bardziej, że ma kontrakt pewnie do lata 2016. Te pieniądze tak czy owak trzeba byłoby mu zapłacić.