Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1821
Stary 12.03.2014, 17:44
huberix napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że powinniśmy zostawić Smudę w spokoju. Taki ma charakter. Bednarz i Pilch out, ale Smuda ma inny świat. On jest od trenowania, a jego ''poboczne''(?) zachowania należy traktować z przymrużeniem oka.
Dopóki są wyniki jestem tego samego zdania. Tym bardziej, że ma kontrakt pewnie do lata 2016. Te pieniądze tak czy owak trzeba byłoby mu zapłacić.
Odpowiedz cytując