Wyświetl pojedynczy post
SharksiK
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2985
Stary 12.03.2014, 16:13
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
O tym mówisz?
http://www.przegladsportowy.pl/pilka...018,1,727.html
Ja wniosek o delegalizację policji złoże jutro, najpóźniej pojutrze.

Korupcja, protekcja, naduzywanie władzy, nieuzasadniona przemoc, łamanie praw człowieka, krzywoprzysięstwo, fałszerstwa, czynny udział w ruchu kibicowskim cracowia, współudział w zabiciu kibica krakowskiej Wisły na Debnikach...

To niektóre z powodów złożenia tego wniosku.
Odpowiedz cytując