Lukasz napisał(a):

Ja wniosek o delegalizację policji złoże jutro, najpóźniej pojutrze.
Korupcja, protekcja, naduzywanie władzy, nieuzasadniona przemoc, łamanie praw człowieka, krzywoprzysięstwo, fałszerstwa, czynny udział w ruchu kibicowskim cracowia, współudział w zabiciu kibica krakowskiej Wisły na Debnikach...
To niektóre z powodów złożenia tego wniosku.