Bo to w gruncie rzeczy bardzo rzetelna strona prowadzona przez dość ogarniętych Wislaków a towarzystwo wzajemnej adoracji z opcji "canal + spod torunia" włącznie z plusami i minusami w komentarzach wypisuje tam takie .......y ze można dostać ataku śmiechu bo poziom absurdu przeogromny

Nie dziwie się ze ktoś się mocno wkurzył.