Matko Boska, wkońcu ktoś się opamiętał na tej stronie
i zrobił porządek z tymi pseudokibicami...
wispaortal.pl
Cytat:
W związku z ogromną falą komentarzy, które z wiadomych powodów przetoczyła się ostatnimi czasy przez nasz serwis, postanowiliśmy dokonać zmian w systemie Waszych wpisów, dokonywanych i wyświetlanych na naszych łamach.
Niektóre informacje nie będą mogły być od dnia dzisiejszego komentowane. Nie wynika to z naszej złej woli, ale choćby z sytuacji jaka miała właśnie miejsce, tj. na prośbę naszego Klubu.
Fala nie zawsze uzasadnionej krytyki, w tym komentarze w jawny sposób naruszające dobre imię osób trzecich, a związanych z "Białą Gwiazdą" nie tylko emocjonalnie, ale także aktywnie dla niej pracujących oraz poświęcających dla niej swój czas, a także niemałe pieniądze - jawnie wpływają na taki, a nie inny odbiór naszego serwisu.
Tak się składa, że tworzony jest on już od prawie 16 lat z myślą o sportowej stronie działania klubu Wisła Kraków. Na tym zawsze się skupialiśmy i na tym skupiać chcemy się nadal. Nie chcemy, aby wislaportal.pl było miejscem wzajemnych wojen i oskarżeń, kierowanych zwłaszcza przez osoby, które nie znają wszystkich faktów z życia klubu, jako takiego, a całkiem możliwe, że obiekty przy ulicy Reymonta w Krakowie znają wyłącznie z przekazu telewizyjnego lub zdjęć.
Zdajemy sobie sprawę, że decyzja taka nie przysporzy nam zwolenników, ale nigdy nie dbaliśmy o poklask, ani o kolejne kliknięcia i wejścia. Tworzymy tę stronę bo kochamy Wisłę, bo to nasze życie, hobby i jedna wielka pasja. I właśnie w ten sposób - tworząc serwis dla prawdziwych kibiców, którzy są z "Białą Gwiazdą" na dobre i na złe - chcemy oddać naszemu klubowi to, co możemy najlepsze.
Nie mamy zamiaru stosować cenzury, o co wielu z Was zapewne zaraz nas posądzi, ale tak jak zdarzyło się w ostatnich dniach - nasza prośba o niekomentowanie jednego z wpisów - nie tylko nie przyniosła oczekiwanego przez nas skutku, ale doprowadziła do skierowania Waszej agresji w naszą stronę. Uważamy, że nie zasługujemy na takie traktowanie, choć oczywiście może to co robimy dla Klubu, to co robimy na łamach serwisu i to jak poświęcamy wislaportal.pl swój czas - Wy traktujecie jako nasz obowiązek i nie zasługujemy tym samym na jakikolwiek z Waszej strony szacunek.
Jeśli tak, to może czas zamknąć tę stronę w ogóle, w końcu - kto wie, kiedyś ten dzień rzeczywiście nadejdzie, a naszą rolę przejmiesz właśnie Ty, czytający te słowa i zrobisz to co my robimy, może lepiej od nas?!
Z wiślackim pozdrowieniem
ekipa wislaportal.pl
PS. W związku z ogromną liczbą kliknięć w oceny komentarzy - zwiększyliśmy próg ich "ukrywania" z -20 do -50.
|