Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2976
Stary 12.03.2014, 14:48
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
gdyby coś takiego działo się na Kałuży, to Gówno Wybiórcze piałoby z zachwytu nad żydostwem...Im bardziej boli ich dupa tym większa satysfakcja oraz potwierdzenie, że idziemy w dobrym kierunku.

Na forum SKWK pojawił się wpis od G.:
"a dokladnie to z 4,5 milionów zadluzenia, ktory byly jak obejmowali stojacy nad przepascia TS zostalo 1,8 mln.
nie tylko przez odpowiednie zarzadzanie, patrzenie na rece, restrukturyzacje nierentownych sekcji ,ale rowniez przez własny wklad finansowy siegajacy grubo ponad miliona złotych.
teraz juz nie ma wchodzenia cala rodzina za 5 zlotych na basen jak u poprzedniego zarzadu, nie ma podnajmowania pomieszczen TS przez sekcje z ktorego kasa szla do prywatnych kieszeni, sa remonty, ciagle obnizanie kosztow utrzymania obiektów, pierwszy raz od niepamietnych czasów, TS osiagnał zysk za ubiegły rok.
w tym momencie jednak najwazniejsze sa wyssane z dupy zarzuty prokuratorkie.

niemniej jednak swoja decyzja Ci ludzie pokazali jak ważna jest dla nich Wisła i jej dobre imie."
Bandyci!!! Wyciągnęli klub z długów! Jak można? Zdelegalizować!
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując