domin_czyzyny napisał(a):

|
tak o tym, ale na szczęście to musi orzec sąd, a nie POlicja, Wojewoda, Komisja Ligi czy Klub.
|
Kolejni co szukają dupochronu. Mamy środę, ani pół osoby zatrzymanej za wstrzeliwanie rac. To trzeba coś rzucić żeby pospólstwo wiwatowało. Zatrzymali gościa co im utrudniał interwencję 3 godziny po odpaleniu rac... Tak są skuteczni. Pewnie nawet wniosek złożą, znów będzie o czym pisać.
TSW83 napisał(a):

Nie wie co to ma do tematu i tego co cytujesz, ale zapytaj markusa, kota, wolfiego to Ci powiedzą.
Zresztą dyskutujesz z treścią i przedstawionymi argumentami a nie z nickiem...
|
Idźże bajoku....
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.