Wyświetl pojedynczy post
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2972
Stary 12.03.2014, 14:05
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
tak o tym, ale na szczęście to musi orzec sąd, a nie POlicja, Wojewoda, Komisja Ligi czy Klub.
Kolejni co szukają dupochronu. Mamy środę, ani pół osoby zatrzymanej za wstrzeliwanie rac. To trzeba coś rzucić żeby pospólstwo wiwatowało. Zatrzymali gościa co im utrudniał interwencję 3 godziny po odpaleniu rac... Tak są skuteczni. Pewnie nawet wniosek złożą, znów będzie o czym pisać.

TSW83 napisał(a):Wyświetl post
Nie wie co to ma do tematu i tego co cytujesz, ale zapytaj markusa, kota, wolfiego to Ci powiedzą.
Zresztą dyskutujesz z treścią i przedstawionymi argumentami a nie z nickiem...
Idźże bajoku....
Ostatnio edytowane przez MatMario : 12.03.2014 o godz. 14:09.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując