studio napisał(a):

|
Akurat 022 ma rację, jak można komuś wypominać wyniki z LE jak sie samemu tam nie dostalo?
|
Idąc Twoim tokiem myślenia jak można komentować poczynania piłkarzy skoro samemu nie jest się piłkarzem...
Z każdym kolejnym meczem Legii w LE coraz bardziej było słychać uchodzące powietrze z nadmuchanego balonu pt LM w Warszawie. A sama LE była już odsysaniem tego powietrza z tego sflaczałego balonika...