Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1364
Stary 12.03.2014, 14:05
studio napisał(a):Wyświetl post
Akurat 022 ma rację, jak można komuś wypominać wyniki z LE jak sie samemu tam nie dostalo?
Idąc Twoim tokiem myślenia jak można komentować poczynania piłkarzy skoro samemu nie jest się piłkarzem...

Z każdym kolejnym meczem Legii w LE coraz bardziej było słychać uchodzące powietrze z nadmuchanego balonu pt LM w Warszawie. A sama LE była już odsysaniem tego powietrza z tego sflaczałego balonika...
Odpowiedz cytując