Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2968
Stary 12.03.2014, 13:51
TSW83 napisał(a):Wyświetl post
Ruch jeszcze pół roku temu kopał się po czole, niewykluczone że za parę miechów spadną z ligi a my utrzymujemy się w czołówce nieprzerwanie od 97roku... tak więc wybiórczo to nawet Barcelona może powiedzieć, że chcieliby mieć taką skuteczność i tak grać jak my z nimi na R22 1:0 Cleber. Ruch to jednorazowy wystrzał... co sezon u nas jest kilka takich sinusoid.... Przykład Zawiszy w tamtej rundzie, a teraz grają piach (oby z nami też )



mtk:

winą bednarza byłoby jak Messi nagle przyszedł grać do nas po czym łapie kontuzję i kopie się po czole?

Sam zamiar transferu Garguły czy Łobodzińskiego tak samo jak Zieńczuka i Dawidowskiego był bardzo dobrym posunięciem.... Moim zdaniem te przykłady są beznadziejne, każdy ma swoje zdanie, oczywiście Twoje szanuję bo masz do niego prawo tak samo jak ja do swojego.
Skoro zarejestrowałeś się w 2003 podaj tutaj publicznie, jaką miałeś wcześniej ksywe.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując