Wyświetl pojedynczy post
TSW83
Banita
 
Od: 03.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2964
Stary 12.03.2014, 13:33
MK85 napisał(a):Wyświetl post
z całym szacunkiem dla Ciebie, ale chciałbym, żeby Wisła wyprowadzała kontrataki tak jak to robił Ruch przy Reymonta...
Ruch jeszcze pół roku temu kopał się po czole, niewykluczone że za parę miechów spadną z ligi a my utrzymujemy się w czołówce nieprzerwanie od 97roku... tak więc wybiórczo to nawet Barcelona może powiedzieć, że chcieliby mieć taką skuteczność i tak grać jak my z nimi na R22 1:0 Cleber. Ruch to jednorazowy wystrzał... co sezon u nas jest kilka takich sinusoid.... Przykład Zawiszy w tamtej rundzie, a teraz grają piach (oby z nami też )



mtk:

winą bednarza byłoby jak Messi nagle przyszedł grać do nas po czym łapie kontuzję i kopie się po czole?

Sam zamiar transferu Garguły czy Łobodzińskiego tak samo jak Zieńczuka i Dawidowskiego był bardzo dobrym posunięciem.... Moim zdaniem te przykłady są beznadziejne, każdy ma swoje zdanie, oczywiście Twoje szanuję bo masz do niego prawo tak samo jak ja do swojego.
Ostatnio edytowane przez TSW83 : 12.03.2014 o godz. 13:36.
Odpowiedz cytując