MK85 napisał(a):

|
z całym szacunkiem dla Ciebie, ale chciałbym, żeby Wisła wyprowadzała kontrataki tak jak to robił Ruch przy Reymonta...
|
Ruch jeszcze pół roku temu kopał się po czole, niewykluczone że za parę miechów spadną z ligi a my utrzymujemy się w czołówce nieprzerwanie od 97roku... tak więc wybiórczo to nawet Barcelona może powiedzieć, że chcieliby mieć taką skuteczność i tak grać jak my z nimi na R22 1:0 Cleber. Ruch to jednorazowy wystrzał... co sezon u nas jest kilka takich sinusoid.... Przykład Zawiszy w tamtej rundzie, a teraz grają piach (oby z nami też

)
mtk:
winą bednarza byłoby jak Messi nagle przyszedł grać do nas po czym łapie kontuzję i kopie się po czole?
Sam zamiar transferu Garguły czy Łobodzińskiego tak samo jak Zieńczuka i Dawidowskiego był bardzo dobrym posunięciem.... Moim zdaniem te przykłady są beznadziejne, każdy ma swoje zdanie, oczywiście Twoje szanuję bo masz do niego prawo tak samo jak ja do swojego.