Grantar napisał(a):

Nie raz broniłem łysego prezesa i pewnie znów za to dostanę na forum ale proszę popatrzeć obiektywnie na to co ostatnio się w klubie działo dobrego:
- po pierwsze chyba najważniejsze: drużyna walczy w czołówce mimo totalnej wyprzedaży drogich zawodników i raczej oszczędnej wersji na ławce trenera i w transferach
- pod drugie: zrobiono krok ku profesjonalnym warunkom treningowych ( Myślenice)
- po trzecie: zrobiono kilka ruchów w celu uporządkowania systemu szkolenia młodzieży
- zrobiono wiele by na stadionie pojawiali się nowi (fakt piknikowi) kibice
- mimo świetnych kibiców do tej pory ( do derbów) unikaliśmy przegięcia i kar ( to głównie zasługa SKWK ! ale także władz klubu)
a nagle katastrofa.
SKWK się obraziło i dopingu nikt nie będzie prowadził.
Pytam kogo pokarali kibice z SKWK ?
- drużynę (nie wiem dlaczego tak jest do dziś) ale z konkretnym dopingiem drużyny graja lepiej
- siebie bo przecież z pewnością kibicowania jest ich pasją
- klub ( nie mylić z łysym - to nie to samo) bo i wizerunkowo i finansowo może się teraz pokisić.
|
Tak całkiem obiektywnie, bez obrażania się kto kogo racje popiera, ale :
- w Polskiej lidze wystarczy umieć kopnąć piłkę prosto i można grac o podium - patrz przykład Ruchu.
- baza w Myślenicach to zasługa Cupiała i jego kontaktów
- szkolenie przeniesiono całkowicie na barki Towarzystwa Sportowego
- rozwiń myśl, co klub zrobił by na stadionie pojawili się nowi kibice?