|
Nie raz broniłem łysego prezesa i pewnie znów za to dostanę na forum ale proszę popatrzeć obiektywnie na to co ostatnio się w klubie działo dobrego:
- po pierwsze chyba najważniejsze: drużyna walczy w czołówce mimo totalnej wyprzedaży drogich zawodników i raczej oszczędnej wersji na ławce trenera i w transferach
- pod drugie: zrobiono krok ku profesjonalnym warunkom treningowych ( Myślenice)
- po trzecie: zrobiono kilka ruchów w celu uporządkowania systemu szkolenia młodzieży
- zrobiono wiele by na stadionie pojawiali się nowi (fakt piknikowi) kibice
- mimo świetnych kibiców do tej pory ( do derbów) unikaliśmy przegięcia i kar ( to głównie zasługa SKWK ! ale także władz klubu)
a nagle katastrofa.
SKWK się obraziło i dopingu nikt nie będzie prowadził.
Pytam kogo pokarali kibice z SKWK ?
- drużynę (nie wiem dlaczego tak jest do dziś) ale z konkretnym dopingiem drużyny graja lepiej
- siebie bo przecież z pewnością kibicowania jest ich pasją
- klub ( nie mylić z łysym - to nie to samo) bo i wizerunkowo i finansowo może się teraz pokisić.
Bednarz tez nie jest bez winy: wymuszanie brania odpowiedzialności przez SKWK za porządek na meczach to jakieś kuriozum i chyba ktoś mu to kazał wpisać, bo po jednym semestrze prawa wiedział ze taki zapis jest nierealny. Kazał mu ktoś - nie kazał ... fakt że firmował ten zapis więc się trochę wygłupił.
Przede wszystkim Bednarz powinien zrozumieć że ten 1-2 % kibiców to trochę więcej jeśli chodzi o oprawę i atmosferę niż wynika to z procentów a na stadion idzie się nie tylko by zobaczyć mecz ale także by poczuć atmosferę dopingu.
Musi więc wykazać się cierpliwością i dyplomacją a nie skreślać z uwagi na ilość ...
W każdym razie: panowie z klubu i SKWK nie obrażajcie się na siebie i na świat cały lecz siądźcie do stołu.
Niestety SKWK musi przyjąć pewne zasady ( póki co race na bok) a Bednarz powinien przeprosić za ostatnie nerwowe ruchy i nie w pełni racjonalne zachowanie przy negocjonowaniu umowy z SKWK.
No ciężko będzie ..... ale może jak emocje miną .....
Ostatnio edytowane przez Grantar : 12.03.2014 o godz. 12:04.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
|