Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2952
Stary 12.03.2014, 11:10
Kim jest ten szczur z gówna wyborczego że sobie pozwala na pisanie "ja pana oskarżam"?
Nie da się dać dupy i być dalej dziewicą. Albo się jest Kibicem Wisły albo się jest właśnie po stronie takich szczurów.


Może na tydzień zamknąć temat a wszelkie wynaturzenia w innych miejscach szybko likwidować. Widać że goście wyszli z otchłani internetu i za jakiś czas świat o nich zapomni.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując