Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2949
Stary 12.03.2014, 09:47
Arkas napisał(a):Wyświetl post
Ból dupy z gazety michnika:

Pier*olenie o szopenie, w końcu coś fajnego dzieje się w Wiśle, coś robią a tu taki ból dupy.
gdyby coś takiego działo się na Kałuży, to Gówno Wybiórcze piałoby z zachwytu nad żydostwem...Im bardziej boli ich dupa tym większa satysfakcja oraz potwierdzenie, że idziemy w dobrym kierunku.

Na forum SKWK pojawił się wpis od G.:
"a dokladnie to z 4,5 milionów zadluzenia, ktory byly jak obejmowali stojacy nad przepascia TS zostalo 1,8 mln.
nie tylko przez odpowiednie zarzadzanie, patrzenie na rece, restrukturyzacje nierentownych sekcji ,ale rowniez przez własny wklad finansowy siegajacy grubo ponad miliona złotych.
teraz juz nie ma wchodzenia cala rodzina za 5 zlotych na basen jak u poprzedniego zarzadu, nie ma podnajmowania pomieszczen TS przez sekcje z ktorego kasa szla do prywatnych kieszeni, sa remonty, ciagle obnizanie kosztow utrzymania obiektów, pierwszy raz od niepamietnych czasów, TS osiagnał zysk za ubiegły rok.
w tym momencie jednak najwazniejsze sa wyssane z dupy zarzuty prokuratorkie.

niemniej jednak swoja decyzja Ci ludzie pokazali jak ważna jest dla nich Wisła i jej dobre imie."
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 12.03.2014 o godz. 10:18.
Odpowiedz cytując