SharksiK napisał(a):

Bednarz najmniej szkodzi? Chłopie on wyjebał w błoto lub stracił przez swoją głupotę i niegospodarność tyle klubowej kasy, że starczyło by no pokrycie 15 meczów bez udziału publiczności i dwa turnusy dla dzieciaków z bidula w Jastarni.
|
Może jakieś konkrety? Bo żyjemy zdaje się w dwóch innych wymiarach.