Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2946
Stary 12.03.2014, 08:57
dwakroki napisał(a):Wyświetl post
Czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego Bednarz jest "kłamcą"?
Poczytaj sobie:

http://skwk.pl/skwk/4-stowarzyszenie-inne/5420-123.html

http://skwk.pl/skwk/4-stowarzyszenie...-oszustow.html

TSW83 napisał(a):Wyświetl post
24.02.2003 gwoli ścisłości.
Jaki 2003 rok ?

Zarejestrowałeś się dokładnie 10.03.2014 czyli w poniedziałek, prowokatorze ...
Ostatnio edytowane przez heoij : 12.03.2014 o godz. 10:47.
Odpowiedz cytując