dwakroki napisał(a):

|
Czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego Bednarz jest "kłamcą"?
|
Poczytaj sobie:
http://skwk.pl/skwk/4-stowarzyszenie-inne/5420-123.html
http://skwk.pl/skwk/4-stowarzyszenie...-oszustow.html
TSW83 napisał(a):

|
24.02.2003 gwoli ścisłości.
|
Jaki 2003 rok ?
Zarejestrowałeś się dokładnie 10.03.2014 czyli w poniedziałek, prowokatorze ...