Wyświetl pojedynczy post
TSW83
Banita
 
Od: 03.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2940
Stary 12.03.2014, 00:35
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Zastanawiam się czy Bednarz obiecał zapłacić za nadgodziny pracownikom klubu za siedzenie na forach i pisanie durnych postów, które mają odwrócić uwagę od sedna sprawy...
Racja wróćmy do sedna sprawy i tematu aktualni pracownicy, czyli SMUDA, który zawetował akcję marszu piłkarzy i min. za to ma być banitą.

Pomijam fakt jego legijnej zdrady i czasów jak śpiewano "Smuda p., Wisłę sprzedał", sam nie byłem zwolennikiem zatrudnienia indora, ale powiedzcie mi, dlaczego jest krytykowany za to, że nie chciał narażać zdrowia piłkarzy w takim przemarszu, wolał dmuchać na zimne i działać zapobiegawczo, przecież to tak racjonalne że nie wiem.

Proponuję odnieść się do tego zarzutu.
Odpowiedz cytując