domin_czyzyny napisał(a):

|
Zastanawiam się czy Bednarz obiecał zapłacić za nadgodziny pracownikom klubu za siedzenie na forach i pisanie durnych postów, które mają odwrócić uwagę od sedna sprawy...
|
Racja wróćmy do sedna sprawy i tematu aktualni pracownicy, czyli SMUDA, który zawetował akcję marszu piłkarzy i min. za to ma być banitą.
Pomijam fakt jego legijnej zdrady i czasów jak śpiewano "Smuda p., Wisłę sprzedał", sam nie byłem zwolennikiem zatrudnienia indora, ale powiedzcie mi, dlaczego jest krytykowany za to, że nie chciał narażać zdrowia piłkarzy w takim przemarszu, wolał dmuchać na zimne i działać zapobiegawczo, przecież to tak racjonalne że nie wiem.
Proponuję odnieść się do tego zarzutu.