palikot napisał(a):

|
WISLAZWE raczej ironizuje. Bo wielu z tych krytykantów rok temu jak Ruch pod Muzeum Narodowym kroił szale naszym piknikom, to było wielce oburzenie na stronach typu wislaportal gdzie było SKWK i WSH? Nagle im te organizacje potrzebne były? Teraz są bee
|
Powoływanie się na jakieś durne wpisy to nie jest jakikolwiek argument w jakiejkolwiek dyskusji. Może dla jaj sobie to ktoś pisał? Po co w ogóle zajmować się takimi wpisami? Naprawdę to dowartościowanie jest komuś aż tak potrzebne?