Wyświetl pojedynczy post
Bogdan81
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2929
Stary 11.03.2014, 23:47
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
A po meczu Wisła - Zawisza będzie płacz ''kibiców'' gdzie było SKWK i WS jak Zawisza sobie chodził pod stadionem jak Ruch swego czasu.

No ale..
Nie żebym był wścibski, ale co ma uliczna działalność chuligańska do stadionowego bojkotu SKWK? Ktoś zechce podjąć rękawice to przyjdzie i ją podejmie, kto nie czuje się na siłach ten nie podejmie i po co do tego mieszać SKWK? Jeśli ktoś kto normalnie by chciał i mógł stanąć do walki z rywalami a tego nie czyni tylko z powodu bojkotu na złość Bednarzowi i pikolom, to, może jestem staroświecki ale to jest tak jakby został przerzutem.
Ostatnio edytowane przez Bogdan81 : 11.03.2014 o godz. 23:56.
Odpowiedz cytując