WISŁAZWE napisał(a):

A po meczu Wisła - Zawisza będzie płacz ''kibiców'' gdzie było SKWK i WS jak Zawisza sobie chodził pod stadionem jak Ruch swego czasu.
No ale..
|
Nie żebym był wścibski, ale co ma uliczna działalność chuligańska do stadionowego bojkotu SKWK? Ktoś zechce podjąć rękawice to przyjdzie i ją podejmie, kto nie czuje się na siłach ten nie podejmie i po co do tego mieszać SKWK? Jeśli ktoś kto normalnie by chciał i mógł stanąć do walki z rywalami a tego nie czyni tylko z powodu bojkotu na złość Bednarzowi i pikolom, to, może jestem staroświecki ale to jest tak jakby został przerzutem.