Wyświetl pojedynczy post
TSW83
Banita
 
Od: 03.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2928
Stary 11.03.2014, 23:45
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Tak mysle ze ten konflikt akurat teraz to najgorsze co moglo byc....,kiedy pilkarze nas potrzebuja

Z drugiej strony nalezy polozyc kres kłamcy Bednarzowi i jego nieudolnosci w byciu prezesem takiego klubu jak Wisla.

jednak moze jak SKWK nie bedzie ,to niektorzy zobacza ile oni dla Wisly robili i jak ich brak bedzie widoczny.
Nie żebym bronił Bednarza gdyż mam mieszane uczucia (na pewno nie skrajne w jedną stronę), ale uważasz, że np, rządy Basałaja były bardziej udolne od Bednarza?

Ktoś pisał o masach strat spowodowanych przez łysego, przypomnijcie jakie prócz Kokoszki i Wilka były jesli je mozna na jego konto zapisac?
Odpowiedz cytując