Wojtas napisał(a):

Tak mysle ze ten konflikt akurat teraz to najgorsze co moglo byc....,kiedy pilkarze nas potrzebuja
Z drugiej strony nalezy polozyc kres kłamcy Bednarzowi i jego nieudolnosci w byciu prezesem takiego klubu jak Wisla.
jednak moze jak SKWK nie bedzie ,to niektorzy zobacza ile oni dla Wisly robili i jak ich brak bedzie widoczny.
|
Nie żebym bronił Bednarza gdyż mam mieszane uczucia (na pewno nie skrajne w jedną stronę), ale uważasz, że np, rządy Basałaja były bardziej udolne od Bednarza?
Ktoś pisał o masach strat spowodowanych przez łysego, przypomnijcie jakie prócz Kokoszki i Wilka były jesli je mozna na jego konto zapisac?