|
Tak mysle ze ten konflikt akurat teraz to najgorsze co moglo byc....,kiedy pilkarze nas potrzebuja
Z drugiej strony nalezy polozyc kres kłamcy Bednarzowi i jego nieudolnosci w byciu prezesem takiego klubu jak Wisla.
jednak moze jak SKWK nie bedzie ,to niektorzy zobacza ile oni dla Wisly robili i jak ich brak bedzie widoczny.
|