Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2926
Stary 11.03.2014, 23:34
Tak mysle ze ten konflikt akurat teraz to najgorsze co moglo byc....,kiedy pilkarze nas potrzebuja

Z drugiej strony nalezy polozyc kres kłamcy Bednarzowi i jego nieudolnosci w byciu prezesem takiego klubu jak Wisla.

jednak moze jak SKWK nie bedzie ,to niektorzy zobacza ile oni dla Wisly robili i jak ich brak bedzie widoczny.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując