|
Pytanie jest jedno: po co to komu wszystko było? Doping był na trybunach, piłkarze osiągali wyniki lepsze niż prognozowano ... to trzeba było spieprzyć... Takie to polskie... :/
Stan Valckx : - To już byłaby rozmowa o przegrywaniu, dlatego jej nie podejmę.
|