Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2924
Stary 11.03.2014, 23:13
Piszę ci chyba wyraźnie o akcjach pod stadionem lub w jego okolicach, a nie o jakichś wioskach. Chcesz konkretów możemy przejść na priv abyś nie płakał, że niby sieję defetyzm.

TSW83 napisał(a):Wyświetl post
[...]EDIT:



sory nie mogę się oprzeć okazji: rozumiem, że ty przez całe miasto i osiedla żydowskie chodziłeś w barwach w pojedynkę, a na derby w 96 wchodziłeś w pełnym uzbrojeniu od strony hotelu cracovia
Widać, że nie masz pojęcia o czym piszesz. Na rewanż na Kałuży w 96 szliśmy grupą pochodem od Dworca Głównego gdzie była zbiórka.
Z powrotem po meczu, a i owszem przechodziliśmy obok hotelu "Cracovia" idąc na Rynek.
Ostatnio edytowane przez JEDREK76 : 11.03.2014 o godz. 23:29.
Odpowiedz cytując