Piszę ci chyba wyraźnie o akcjach pod stadionem lub w jego okolicach, a nie o jakichś wioskach. Chcesz konkretów możemy przejść na priv abyś nie płakał, że niby sieję defetyzm.
TSW83 napisał(a):

[...]EDIT:
sory nie mogę się oprzeć okazji: rozumiem, że ty przez całe miasto i osiedla żydowskie chodziłeś w barwach w pojedynkę, a na derby w 96 wchodziłeś w pełnym uzbrojeniu od strony hotelu cracovia
|
Widać, że nie masz pojęcia o czym piszesz. Na rewanż na Kałuży w 96 szliśmy grupą pochodem od Dworca Głównego gdzie była zbiórka.
Z powrotem po meczu, a i owszem przechodziliśmy obok hotelu "Cracovia" idąc na Rynek.